Menu Zamknij

Targi funeralne w Polsce

Rynek funeralny, tak jak wszystkie inne, musi podążać za zmianami i być zawsze na bieżąco z aktualnie panującymi oczekiwaniami klientów. Targi funeralne w Polsce są okazją do spotkań profesjonalistów, wymiany między nimi doświadczeń i zapoznania się z nowymi rozwiązaniami i pomysłami. To wszystko ma na celu, zwiększenie poziomu usług i wyjście naprzeciw wymaganiom klientów. Dom pogrzebowy, jest miejscem w którym nie mówi się głośno o modzie i trendach, jednak mimo to, są one tam obecne i warto regularnie zaznajamiać się z aktualnościami panującymi w branży.

Targi Memento w Poznaniu

W czerwcu 2020 roku odbędzie się już ich 10 edycja. Jest to najstarszy tego typu zjazd odbywający się w Polsce. Zakres tematyczny jest tutaj naprawdę szeroki. Można zapoznać się z nowoczesnymi oprogramowaniami dla zakładów pogrzebowych, które w znaczny sposób usprawniają pracę oraz ułatwiają sprawowanie kontroli nad działalnością firmy. Ważnym punktem są akcesoria pogrzebowe, czyli odzież żałobna, urny i trumny, które są istotnym elementem sprzedażowym każdego domu pogrzebowego. Znajdziesz tutaj informacje i nowe rozwiązania z zakresu transportu, urządzeń chłodniczych, projektowania zieleni, wszelkiego rodzaju usług związanych z pochówkiem i wiele innych zagadnień, które wiążą się z szeroko pojętą działalnością zakładów pogrzebowych. Niezwykle cenne wiadomości można zdobyć uczestnicząc w licznych konferencjach i wykładach. Memento odbywają się w centrum Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego oraz autobusowego. Miasto oferuje szeroko rozwiniętą bazę noclegową oraz wygodną sieć połączeń komunikacji miejskiej. Jest to wydarzenie trwające trzy dni, warto więc wcześniej zadbać o zarezerwowanie miejsc noclegowych. 

Targi Funeral Expo w Warszawie

Najbliższa edycja tego wydarzenia odbędzie się w maju 2021 roku.  Lokalizacja targów w stolicy przyciąga właścicieli i pracowników zakładów pogrzebowych z całej Polski. Znajdziesz tutaj zróżnicowane ekspozycje i wystawy oraz co ważniejsze, niezwykle ciekawe konferencje. Tematy poruszane podczas spotkań, dotykają nie tylko zagadnień dotyczących organizacji pochówku ale także kwestii prawnych, ekonomicznych czy np. neutralizacji skażeń. Dom pogrzebowy, którego pracownicy posiadają wiedzę w tak szerokim zakresie z pewnością szybko zyska miano solidnego i godnego zaufania. Stolica oferuje oczywiście bogatą bazę noclegową oraz gastronomiczną, nie powinno więc być problemów z zarezerwowaniem hotelu na czas targów. Niemniej warto jednak zadbać o to nieco wcześniej, nie narażając się tym samym na wysokie koszty.

Necroexpo Kielce

Są to największe targi tego typu w Polsce. Podczas trzydniowego wydarzenia w 2019 spotkało się tutaj aż 105 firm z 11 krajów. Kolejna edycja zaplanowana jest na rok 2021. Bardzo duży i zróżnicowany obszar ekspozycji zapewnia, że znajdzie się w tym miejscu dosłownie wszystko dotyczące branży funeralnej. Podniosłości tej imprezie, dodają liczne wydarzenia towarzyszące oraz wręczanie nagród i wyróżnień. Prowadząc zakład pogrzebowy lub będąc jego pracownikiem z pewnością zainteresują cię pokaz mody pogrzebowej, informacje na temat budowania marki, czy też możliwości poprowadzenia świeckiej ceremonii pogrzebowej. Udział w wydarzeniach branżowych jest doskonałą okazją do odświeżenia spojrzenia na dobrze znaną branżę i wprowadzenia unowocześniających modyfikacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *